Знову розпочинаю ділитися новинами Нової Митниці

08.05.2020

Деякий час я, Ігор Резник, був не дуже активний — це пов’язано з організаційними процесами які відбуваються на митниці та в Державній митній службі України у цілому, але це не означає, що ми не працюємо у напрямку поповнення державного бюджету та боротьби з митними правопорушеннями.

Сьогодні хотів би привести один з останніх прикладів. Так, до Київської митниці надійшов вантаж: окуляри сонцезахисні вагою 10 900 кг й митною вартістю 3,3 долара США за кг та одяг, перуки в асортименті вагою 11 100 кг й митною вартістю 6,5 доларів США за кг.
Під час проведеного спільного догляду Координаційно-моніторинговою митницею разом з Київською митницею Держмитслужби було встановлено, що у наявності насправді — окуляри сонцезахисні вагою, приблизно, 900 кг, а одяг з перуками — вагою 21 000 кг, що на 10 000 кг більше від задекларованого.
Тобто виявлено, що задекларовано дешевих товарів значно більше ніж у наявності, а дорогих товарів навпаки — задекларовано значно менше ніж у наявності. Розглядається питання щодо складання протоколу про порушення митних правил.
Окрема подяка керівнику Київської митниці Держмитслужби Антону Борисенко за чітке реагування по даному питанню та державницьку позицію.
ДОСТОВІРНО ДЕКЛАРУЙ — СПОКІЙНО ПРАЦЮЙ✅
Далі буде…🔥